• לאחרונה
כלב חלוק רחצה מגבת חלוק רחצה לחיות מחמד ייבוש מעיל סופג מגבת עבור כלב סופר חם הלבשת

כלב חלוק רחצה מגבת חלוק רחצה לחיות מחמד ייבוש מעיל סופג מגבת עבור כלב סופר חם הלבשת

ILS 172.41

כמות סחורה
זמין

אתה יכול להחזיר פריט זה מכל סיבה : אין דמי משלוח. הפריט חייב להיות מוחזר במצב חדש ושאינו בשימוש. עבור אל ההזמנות שלך כדי להתחיל את ההחזר. הדפס את תווית המשלוח חזרה. שלח אותו!. אתה יכול להחזיר פריט זה מכל סיבה : אין דמי משלוח. הפריט חייב להיות מוחזר במצב חדש ושאינו בשימוש. עבור אל ההזמנות שלך כדי להתחיל את ההחזר. הדפס את תווית המשלוח חזרה. שלח אותו!. קסם מדבקת עיצוב, את חזרה של חיות מחמד חלוק רחצה מצויד מתכוונן קסם מדבקת אבזם לפתיחה קלה/סגירה. מאוד נוח עיצוב, מתן התאמה נוחה, יותר מתאים שלך יקר לחיות מחמד. רב תכליתי לחיות מחמד כיסוי בד, רב תכליתי לחיות מחמד סרבל יכול לשמש כחלוקי רחצה לחיות מחמד/פיג ' מה/חיות מחמד מגבות/חיות מחמד מעילים חמים כדי להתחמם, המאפשר חיות המחמד שלכם ללכת או לרוץ באופן חופשי כמו לובש מעיל. ישנן שתי דרכים ללבוש את המחשוף, שניתן ללבוש למעלה או למטה, ניתן ללבוש את העלייה ככובע, וההאטה היא שמשה קדמית בעלת צוואר גבוה. קל לניקוי, עשוי עור ידידותי פוליאסטר, עמיד, מכונת רחיץ, יד רחיץ, ונפילה מייבש לניקוי קל. לשימוש חוזר חלוקי רחצה, שלנו לחיות מחמד מגבות יכול להיות מאוחסן במכונית שלך עבור נסיעות או להשתמש בבית. זה יהיה להגן על הספה שלך, שטיח, מכונית, מיטה, רצפה, וכיסא. ניתן לכוונן את החזה והצוואר העגולים כדי לכסות טוב יותר את גוף חיית המחמד. קסם מדבקת עיצוב, את חזרה של חיות מחמד חלוק רחצה מצויד מתכוונן קסם מדבקת אבזם לפתיחה קלה/סגירה. מאוד נוח עיצוב, מתן התאמה נוחה, יותר מתאים שלך יקר לחיות מחמד. רב תכליתי לחיות מחמד כיסוי בד, רב תכליתי לחיות מחמד סרבל יכול לשמש כחלוקי רחצה לחיות מחמד/פיג ' מה/חיות מחמד מגבות/חיות מחמד מעילים חמים כדי להתחמם, המאפשר חיות המחמד שלכם ללכת או לרוץ באופן חופשי כמו לובש מעיל.ישנן שתי דרכים ללבוש את המחשוף, שניתן ללבוש למעלה או למטה, ניתן ללבוש את העלייה ככובע, וההאטה היא שמשה קדמית בעלת צוואר גבוה.קל לניקוי, עשוי עור ידידותי פוליאסטר, עמיד, מכונת רחיץ, יד רחיץ, ונפילה מייבש לניקוי קל.לשימוש חוזר חלוקי רחצה, שלנו לחיות מחמד מגבות יכול להיות מאוחסן במכונית שלך עבור נסיעות או להשתמש בבית. זה יהיה להגן על הספה שלך, שטיח, מכונית, מיטה, רצפה, וכיסא. את עגול חזה וצוואר יכול להיות מותאם כדי טוב יותר כיסוי את חיות מחמד של גוף מפרט : חומר : עבה פלנליסוג פריט : חיות מחמד בגדיםתכונות : חםמטרה קהל : כלביםחבילה כולל : 1* חיות מחמד אמבט מגבתאם יש לך שאלות על המוצר, אנא צור איתי קשר, אנחנו נתקשר אליכם בתוך 24 שעות ולתת לך תשובה מספקת.לשימוש חוזר חלוקי רחצה, שלנו לחיות מחמד מגבות יכול להיות מאוחסן במכונית שלך עבור נסיעות או להשתמש בבית. זה יהיה להגן על הספה שלך, שטיח, מכונית, מיטה, רצפה, וכיסא. ניתן לכוונן את החזה והצוואר העגולים כדי לכסות טוב יותר את גוף חיית המחמד.

מאפייני הסחורה

Material:
thick flannel
Item type:
pet clothes
Features:
warm
Target audience:
dogs
Package Include:
1* pet bath towel:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Reusable bathrobes, our pet towels can be stored in your car for travel or use at home. It will protect your sofa, carpet, car, bed, floor, and chair. The round chest and neck can be adjusted to better cover the pet’s body :

קונים כמו שהם אוהבים